Garanti Koşulları

Aldığınız her ürün Bebeğimin İlk Partisi garantisi altındadır.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Kullanılmış, tahrip edilmiş, paketi açılmış ve benzer şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür


Ürün İade Koşulları:

30 gün içersinde değiştirme hakkı: www.bebegiminilkpartiai.com'dan satılan tüm ürünlerin ürün değişimleri sanal mağazamızdan yapılmaktadır. 

30 gün içersinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. İade işlemleri e-ticaret biriminden yapılmaktadır. Mağazalarımızdan internet siparişlerinin iadeleri yapılmamaktadır.

 
İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş, paketleri açılmamış olmaları halinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait herhangi bir aksesuarın (toka, kemer, kurdale vs.) ürün ile beraber iade edilmesi gerekmektedir.
 
Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünlerde kargo bedelinin müşteri tarafından karşılanması gerekmektedir.
 
İade bilgilendirmesi: İade işlemleriniz tamamlandığında mail yolu ile bilgilendirme yapılır.
 
 
 
İade Adresi: 

KARTAŞ MATBAACILIK REKLAM SÜS VE AMBALAJ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 
Fahri Korutürk Cd. No:19/11 Eyüpsultan / İSTANBUL

Mng Kargo Müşteri No: 385873431

Destek için: İletişim bölümünden ,ticket bölümünden veya 05465458452 numaralı telefonlarımızdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.
Hatalı Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde destek@bebegiminilkpartisi.com mail adresimizden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.